[creation site web] [creation site internet] [logiciel creation site] []
[Naujienos]
[Fralita Films - Kontaktai]
[Naujienos]
[Films]
[Naujienos]
[]
[]

Kalbų mokymasis prilygsta įsimylėjimui. Bet kai didžio lingvisto meilė princesei buvo atstumta, jis ją dar kartą įsimylėjo 75 kartus.

Šis filmas apie nepaprastą neturtingo kunigo sūnų – Jurgį Julių Justą Zauerveiną Girėną (gimusį 1831 m. Honoveryje, mirusį 1904 Kristianijoje/Osle) ir jo gyvenimo meilę Princesę Elizabetą, vėliau tapusią Rumunijos karaliene.

Psichologinė drama apie genealų, bet kompleksuotą žmogų. Jo humaniškos vertybės buvo aplenkusios laiką. Jis buvo labiausiai apšmeižtas žmogus Vokietijos žiniasklaidoje.

Zauerveinas gyveno tuo metu, kai Prūsija, Prancūzija ir Anglija kūrė savo valstybes ir kūrė savo nacionalinį identitetą, kuris gynė vieną valstybinę kalbą, to pasekoje išstumiant mažumų kalbas ir dialektus. Jurgis Zauerveinas-Girėnas buvo aktyviai įsitraukęs į lietuvių, gyvenančių Rytų Prūsijoje judėjimą. Jis parašė eilėraščius ir dainas daugelyje kalbų. Lietuvoje žmonės patriotiškai gieda giesmę, sukurtą pagal poeto eiles "Lietuvininkais mes esam gimę", kuri tapo neoficialiu nacionaliniu himnu daugumai lietuvių.

Pasakojimas ir pagrindinio veikėjo personažas sukurtas remiantis laiškais ir kitais rašytiniais šaltiniais. Filmas suformuotas klasikinės pasakos ir dokumentikos realizmo pagrindu, scenarijaus ir vizualine prasme praplėčiant dokumentikos rėmus. Vizualiai mes sujungsime filmo, fotografijos ir archyvinės vaizdo medžiagos elementus su animuotais veikėjais ir žemėlapiais. Šios animacijos taip pat bus sujungtos su pagrindinio veikėjo gyvenimo vietovėmis ir kelionėmis.

Žmogus kuris mokėjo 75 kalbas

Doku-animacinis filmas

Režisieriai:
Anne Magnussen
Pawel Debski
Scenarijaus autoriai:
Anne Magnussen
Leiv Igor Devold
Prodiuseriai:
Anne Magnussen
Trude Refsahl
Mateusz Michalak
Živilė Gallego
Operatorius:
Gvidas Kovėra
Kostiumų dailininkė:
Neringa Keršulytė
Šukuosenų dailininkė:
Giedrė Jarockaitė
Prodiuserinė kompanija:
Fralita Films (Lietuva)
Koprodiuserinės kompanijos:
Embla Film AS (Norvegija)
Fumi Studio (Lenkija)

Materials published in this web site are subjects to copyright.
No copying or publishing permitted without written authorisation from authors of this material. Information provider FRALITA.